Dj na wesele jest coraz popularniejszym sposobem na zapewnienie odpowiedniej muzyki na przyjyjeciu weselnym

Oferta - nawaszewesele.pl

Idź do spisu treści

Menu główne

Oferta

Proponujemy Państwu:
1. Dj-a na wesele, który poprowadzi wesele według Waszych wskazówek i wytycznych
2. Dj-a na wesele i wokalistę w duecie; sety DJ-skie przeplatane są wykonaniami utworów na żywo przez wokalistę. Jest to bardzo interesując połączenie oryginalnej muzyki z płyt i profesjonalnych wykonań wokalnych, które wspaniale urozmaicają zabawę na przyjęciu weselnym.
3.
DJ-a na wesele i saksofonistę - w duecie; sety DJ-skie przeplatamy z utworami wykonywanymi przez saksofonistę do jego własnych podkładów. Dodatkowo prezentujemy sety, gdzie saksofonista gra do utworów proponowanych przez DJ-a. Jest to bardzo fajne i oryginalne połączenie, które niesamowicie urozmaici Państwa przyjęcie weselne.
4. Profesjonalne oświetlenie sali weselnej
5. Nagłośnienie
6.
Fotobudka - szczegółowy opis na: www.FotobudkaWarszawa.pl


Rodzaj zabaw i muzyki ustalamy zawsze z Młodą Parą. Prowadzimy przyjęcie tak, aby Państwo i Wasi goście czuli się komfortowo, a rozrywka była kulturalna i niebanalna.
Na Państwa życzenie możemy zapewnić duże, dodatkowe, profesjonalne zestawy oświetleniowe, które będą miały dwa główne zadania:
Wzmocnienie dynamiki zabawy zapewniamy osobę, która jest odpowiedzialna za odpowiednie ustawienie świateł i za ich sterowanie w czasie całej imprezy, w ten sposób, aby światła jak najlepiej współgrały z muzyką oraz podkreślały najważniejsze momenty wieczoru.
Podkreślenie wyjątkowości wybranego przez Was miejsca profesjonalne oświetlenie, specjalnie dobrane do wnętrz wybranej przez was sali weselnej, sprawi, że po zmierzchu goście będą mieli okazję podziwiać wnętrza w zupełnie nowej, zaskakującej odsłonie.

Na Państwa życzenie możemy dodatkowo zapewnić:
- karaoke
- TV plazmowe na statywach
- rzutniki i ekrany
- wytwornice dymu i baniek

Zapraszamy do działu „
GALERIA" i „FILMY", gdzie zobaczycie Państwo przykłady ze zrealizowanych przez nas imprez.
W dziale
MUZYKA" znajdą Państwo próbki wykonań wokalnych.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego